nieuwe schema trainingen 2022-2023

28 mei 2022 13:00


Hierbij het nieuwe schema voor de trainingen

    Maandag      
    Veld 1 A Veld 1B Veld 2 A Veld 2B
17.00-17.30        
17.30- 18.00 Circuittraining Mo13-1  
18.00- 18.30 Circuittraining Mo13-1  
18.30- 19.00 jo13-1, jo13-2, jo11   Mo15-1
19.00-19.30 jo13-1, jo13-2, jo11   Mo15-1
19.30-20.00 oefenen junioren   Mo20-1 MO17
20.00- 20.30 oefenen junioren   Mo20-1 MO17
20.30- 21.00 oefenen junioren   Mo20-1  
21.00- 21.30 oefenen junioren      
21.30- 22.00 oefenen junioren      

                                                    
    Dinsdag      
    Veld 1 A Veld 1B Veld 2 A Veld 2B
17.00-17.30        
17.30- 18.00 jo15-1      
18.00- 18.30 jo15-1      
18.30- 19.00 onder 23 onder 23 Jo-17  
19.00-19.30 onder 23 onder 23 Jo-17  
19.30-20.00 onder 23 onder 23 Jo-17  
20.00- 20.30 Selectie M Selectie M Dames  
20.30- 21.00 Selectie M Selectie M Dames   
21.00- 21.30 Selectie M Selectie M Dames  
21.30- 22.00 Selectie M Selectie M Dames  


      Woensdag    
      Veld 1 A Veld 1B Veld 2 A Veld 2B
17.00-17.30          
17.30- 18.00          
18.00- 18.30          
18.30- 19.00   jo13-1 Jo13-2   Mo15-1
19.00-19.30   jo13-1 Jo13-2   Mo15-1
19.30-20.00   oefenen junioren Mo20-1 MO17
20.00- 20.30   oefenen junioren Mo20-1 MO17
20.30- 21.00   oefenen junioren Mo20-1  
21.00- 21.30   oefenen junioren    
21.30- 22.00   oefenen junioren    
 


    Donderdag        
    Veld 1 A Veld 1B Veld 2 A   Veld 2B  
17.00-17.30            
17.30- 18.00 jo15-1 JO10+11 Jo 7-1 t/m Jo9 Jo 7-1 t/m Jo9
18.00- 18.30 jo15-1 JO10+11 Jo 7 t/m Jo9 Jo 7 t/m Jo9
18.30- 19.00 onder 23 onder 23 JO 17   MO13-1  
19.00-19.30 onder 23 onder 23 JO 17   MO13-1  
19.30-20.00 onder 23 onder 23 JO 17 Dames    
20.00- 20.30 Selectie M Selectie M   Dames overige senioren  
20.30- 21.00 Selectie M Selectie M   Dames  overige senioren  
21.00- 21.30 Selectie M Selectie M                    overige senioren  
21.30- 22.00 Selectie M Selectie M      
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!