- Home
- Onze Club
- Ambitie en beleidsplan
- Bestuur/commissie
- Club van 100
- Ereleden
- Historie
- Visie en missie
- Senioren
- Jeugd
- Clubblad
- Sponsoring
- Evenementen
- Contact
- Zoeken
STATUTEN club van 100
Naam Club van 100
Oprichting 1 november 1999
Bestuur Voorzitter, penningmeester, secretaris, algemeen bestuurslid (= 2e penningmeester)
Contactpersonen Fatima Koeleman, tel 0172-604229 en Paul van Tol, tel 0172-605551
Doelstelling
- Geld besteden aan projecten die met Altior, voetbal bij Altior en/of met voetbal in de ruimste zin van het woord te maken hebben,
- Jeugd-activiteiten bij Altior promoten dmv sponsoring,
Handelswijze
-Aanvragen voor sponsoring dienen vooraf schriftelijk ingediend te worden bij het bestuur Club van 100 die hierna een besluit neemt,
-Bestuur kan zelfstandig besluiten tot de besteding van gelden,
Contributie De contributie bedraagt 100 gulden tot 31 december 2001 Met ingang van 01 januari 2002 bedraagt de contributie 45 Euro.
ALGEMENE INFORMATIE: +++++++++++++++++++++
Naamgeving De naam “Club van 100” is gevormd uit het bedrag in Nederlandse guldens dat de leden voor het lidmaatschap betalen. Deze naam blijft gehandhaafd zodra met ingang van 01 januari 2002 de Euro haar intrede als wettig betaalmiddel doet.
Oprichting De Club van 100 werd opgericht naar idee van de initiatiefnemer Gerrit van der Hoorn (Bunker).
Bestuur Het bestuur bestaat uit een voorzitter, een penningmeester, een secretaris en tenminste 1 algemeen lid. Er is geen termijn gesteld aan het bestuurslidmaatschap. Leden kunnen zich aanmelden voor een bestuursfunctie waarna, in overleg, tot een herverdeling van bestuurstaken wordt beslist.
Doelstelling De Club van 100 streeft het algemeen belang van de vereniging Altior na. Er zullen geen activiteiten worden ondernomen in strijd met de doelstelling van de vereniging Altior. Het doel van de Cv100 is het voetbal in al haar geledingen zoveel mogelijk te promoten. Met name zal de Cv100 veel aandacht en steun voor de jeugd en met name voor de Altior-jeugd geven.
Handelswijze Om voor sponsoring in aanmerking te komen dient er een schriftelijk verzoek te worden ingediend bij het bestuur Cv100. Het bestuur neemt een meerderheidsbesluit over de aangevraagde sponsoring. Het bestuur Cv100 kan buiten schriftelijke verzoeken ook elfstandig besluiten tot het verstrekken van gelden of middelen.
Contributie De contributie bedraagt Fl. 100,= . Met ingang van 01 januari 2002 bedraagt de contributie € 45. Dit bedrag dient jaarlijks voldaan te worden. Betaling kan geschieden in cash of door overschrijving op het bankrekeningnummer (300355882) van de club van 100.
Jaarvergadering Ieder jaar wordt een jaarvergadering georganiseerd voor de leden en diens partner. Op die avond legt de penningmeester verantwoordelijkheid af over het financiële jaar. De rekeningen/facturen alsmede de bankafschriften liggen voor de leden ter inzage.